010-2930808 | info@vso-ajschreuder.nl Like ons op FacebookVolg ons op Twitter   
  VSO A.J. Schreuder
Home
Algemeen
VSO
Nieuwsbrief
Contact
 
U bent hier Algemeen Contact
VSO  A.J. Schreuder is een Christelijke school voor Voortgezet Speciaal Onderwijs aan Zeer Moeilijk Lerende Kinderen.

Postadres:  Postbus 91031
3007 MA Rotterdam 
Bezoekadres: Pythagorasweg 80
3076 AJ  Rotterdam
Tel: 010-2930808
E-mail: info@vso-ajschreuder.nl

 

Management:  
Directeur  VSO: Mevr. P.H.E. Nagtegaal - van Driel
Email: e.nagtegaal@vsoregenboog-schreuder.nl 
Locatieleider a.i. VSO:                                Dhr. R. Joosse
Email: r.joosse@vso-ajschreuder.nl
Intern begeleider:                         Mw E. Jonker
Email:   e.jonker@vso-ajschreuder.nl
Orthopedagoog:     D. Soutendijk
E-mail:                                   d.soutendijk@vso-ajschreuder.nl
Coördinator stage en arbeidstoeleiding

Mw. D. Brouns

Dhr W. van Roosendaal

E-mail:                                  

d.brouns@vso-ajschreuder.nl

w.v.roosendaal@vso-ajschreuder.nl

Bewegingstherapeut:   Mevr. L.Bethlem
E-mail:                                 l.bethlem@vso-ajschreuder.nl
School Maatschappelijkwerker: Mevr. M. van Huygevoort
   

 

 

 

 

 

 

 

Schooltijden:
Aanvang:08.45 uur 
Einde:15.00 uur (woensdag 12.45 uur)
 
Bestuur:
De stichting voor Protestants Christelijk Basis- en Orthopedagogisch Onderwijs (PCBO)
Elzendaal 15,  3075 LS Rotterdam
Postbus 50529,  3007 JA  Rotterdam
   
 
Neem contact met ons op
Naam
Email
Bericht
Los op : 16 + 2
Nieuws:
 
Respect & lipdub
Kerstvakantie
Informatie ochtend Januari 2017
Locatie:
 
 
  © 2016 Copyright All rights reserverd | Realisatie: VDLX
Home
Algemeen
VSO
Nieuwsbrief
Contact
 
Contact de VSO A.J. Schreuder VSO school voor ZMLK te Rotterdam Zuid VSO aj schreuder, speciaal voortgezet onderwijs, gehandicapten, zmlk, zeer moeilijk lerend, autisme, contact, adhd, pdd-nos, Rotterdam-zuid, PCBO, Down, christelijk